TRANSFORMACÍ K BOHYNI

14. 4. – 18. 4. 2022

Nadechni a vydechni, zavři oči a představ si…

5 dní s Klaudií, Radanou a Veronikou

Nacituješ se, souzníš se mnou a s myšlenkou tvořit nádherné věci pro tvojí krásu a tvoje ženství, odpočinout si, projít se překrásnou krajinou a myslet jenom na SEBE a co ti dělá radost. Meditovat a relaxovat současně tělo a mysl. Přivítá tě magické místo, kde můžeš být opravdu sama sebou s otevřenými ženami. Kde upustíš svou uzdu kreativity a najdeš ženské sdílení a necháš se inspirovat jinými stejně úžasnými ženami. Najdeš s námi tu bohyni v sobě a budeš  jedinečná, unikátní a napojená. NAPOJENÁ na sebe a svou božskou bytost.  Provedeme tě ženskými kruhy, rituály a naučíme tě BÝT.

Bohyně duší Transformační pobyt Klaudie Vidunová

PROČ jsem se rozhodla pro transformaci na 5 dní ?

Znám taky jak je snadné uvíznout v prokrastinačním kole, nebýt schopná se pohnout z místa, pochybovat SAMA o SOBĚ a cítit se izolovaná. Vím, že MY ŽENY jsme úžasné, tak jak jsme a pojďme to sdílet mezi sebou. Proto jsem se rozhodla uspořádat tento pobyt.

Co od nás můžeš očekávat?​  

Čas v přírodě, budeš se více propojovat s tvým potenciálem a nekonoečnou moudrostí, když zažiješ moudrost přírody, léčení, ticha a lásky – prostřednictvím meditace, sebe-reflexe a cvičení. Tvůj čas v tichu, vědomé sdílení a na procházkách v přírodě ti umožní zažít všechny tvoje smysly bez rozptýlení.

Hluboké uvědomění vytváří prostor pro obrovské věci. Vědomým udržováním mentální turbulence, rozpoznáváním rozdílu mezi myšlením a bytím a hlubokým nasloucháním si uvědomíš kreativní podněty, které vznikají z hlubší oblasti tvého vědomí.

Ženy jako celek vytváří bezpečné a podpůrné prostředí pro tvoje zážitky a povedeme tě k získání hlubokých poznatků během tvého pobytu. Odpočiň si a zregeneruj svoje tělo a duši. Vrátíš se domů s pocitem klidu a pohody, naplněná, novým způsobem propojená se svým vnitřním světem. Budeš schopna rozpoznat staré programy mysli od hlasu své vnitřní moudrosti a budeš se moci rozhodnout pro to, co ti v každodenním životě pomůže ke spokojenosti a posune tě to o krok dál na tvé nové cestě. Dopřej si rozmazlování wellnessu a taky všechna jídla jsou zahrnuta v pobytu. Jídlo je výživné a svěží, s lahodným výběrem jídel na podporu a oživení tvého těla, mysli a ducha během tvého pobytu. K dispozici budou vegetariánské, bezlepkové a veganské možnosti, vše je ,ale potřeba domluvit a objednat dopředu.

Co očekávám od TEBE?​  

Jenom se nacítit na sebe a ostatní už dávno máš v sobě… spolu to znovu najdeme…

Bohyně duší Transformační pobyt Klaudie Vidunová

KDO BUDE TVOU PRŮVODKYNÍ?

RADANA LAZAROVÁ

Koučka, lektorka a podporovatelka na cestě k vnitřní svobodě

Více o Radaně…

KLAUDIA VIDUNOVÁ

Bohyně duší, trasformátorka, rebelka a průvodkyně žen připravených na změnu

Více o Klaudii…

VERONIKA ART HŮZLOVÁ

Anděl lásky, sexy dračice, světelná pomocnice a výtvarnice

Více o Veronice…

KDE A KDY BUDE TRANSFORMAČNÍ POBYT PROBÍHAT?

MÍSTO: STATEK SAMSARA

Termín pobytu je 14. 4. – 18. 4. 2022

Cena včetně ubytování a stravy:

Včasná rezervace do 28. 2. 2022

22.800 Kč,-

Rezervace pobytu od 1. 3. 2022

26.800 Kč,-  

Ještě váháš?

Vrtají ti hlavou otázky? 

Ptáš se sama sebe..

Bude kurz pro mě vhodný? Nikdy dřív jsem na takovém pobytu nebyla…

Pokud nemáš žádné zkušenosti s osobním rozvojem nemusíš se bát. Poskytujeme příjemnou a intimní atmosféru a neexistují špatné otázky, všechny 3 tvůrkyně jsme tu pro TEBE.

Nejsem ještě rozhodnuta, jak poznám, že je pobyt pro mě? 

Absolvování pobytu je skvělým začátkem pro vytvoření či posílení pozitivních návyků jako je zdravé stravování ( jenom když chceš), ranní cvičení či meditace a ženský kruh podobně smýšlejících žen ti vytvoří bezpečné prostředí, že se ti nebudu chtít odjet. 

Když nebudu moct jet, můžete mi vrátit peníze?

Kurzovné je možné vrátit při zrušení pobytu 30 dnů před začátkem pobytu. Později kurzovné nevracíme, ale můžeš pobyt bezplatně převést na někoho jiného a informovat mě o tom e-mailem.

Můžu přijet na pobyt dříve nebo později?

Kvůli přípravě není příjezd možný dříve než před 15:00 hod.  Pokud potřebuješ přijet později, zkonzultuj to semnou v e-mailu. Po ukončení pobytu si můžeš nechat auto na místě (pokud přijedeš autem) a udělat si výlet do okolní přírody.

Co si vzít s sebou?

Pohodlné oblečení na cvičení, do lesa, teplé oblečení na večerní posezení.

Šaty na každý den v dané barvě : zelené, černé, bílé, červené, fialové nebo růžové

( není povinnost, ale každý den bude laděný do jedné barvy, je fajn mít aspoň něco na sobě v dané barvě)

Jogamatku, meditační polštář (pokud máš), šátek, dečku, pastelky, psací potřeby,

Co budeme jíst a pít?

Nemusíš se bát, že bys měla hlad. Budeme pro tebe mít každý den připravené  i coffe breaky a po domluvě, bude vždy připraven džbán s vodou a s citronem na celou dobu pobytu.

Máš další dotazy? Neváhej a ptej se, napiš mi.