TRANSFORMACÍ K BOHYNI

PROGRAM

JAKÝ PROGRAM VÁS NA TRANSFORMAČNÍM POBYTU NA STATKU SAMSARA ČEKÁ?

  • Cvičení – protahování každý den, čchi-kung 1 hodinu
  • Meditace s hudbou.             
  • WELLNESS – 2 hodiny večer, sauna a vířivka, soukromé využití jenom pro NAŠI skupinu. Jsou pro nás rezervované 2 večerní relaxační seance. 
  • Harmonizační masáž  – masérka se napojí na každou bohyni individuálně a podpoří pomocí laskavé masáže ženské tělo a ženskou duši.
  • Konferenční místnost jenom pro NAŠI skupinu pro meditace a cvičení.
  • Občerstvení  těšte se na 1x coffee break s malým pohoštěním před obědem, karafu s vodou s citronem a ovoce pro osvěžení. Užijeme si 2x dvouchodové menu na oběd a večeři, v ceně máme plnou penzi na 2dny. Můžeme se domluvit na vegetariánské nebo bezlepkové stravě. Vše ještě doladíme, dejte nám vědět o svých individuálních přáních.

Detailní program

18. 04. 2022 

Černé pondělí

PŘIVÍTANÍ všech bohyní.

Společně se seznámíme a představíme program v příjemném prostředí, kde si můžeš vyzkoušet naplétání a zdobení vlasů. Můžeš se na procházce pokochat nádhernou přírodou a otevřít mysl. Unavené smysly můžeš zregenerovat v nádherném soukromém prostředí wellness. Bude nachystán oltář z minerálů, krystalů a květin.

19. 04. 2022

Červené úterý

ZNOVUZROZENÍ a seznámení s novým já

Celý den strávíme v červených šatech a doplníme s maskami. Budeme  cvičit, malovat , sundáme masky, projdeme vícero významů a očistíme se u ohně. Odpočineš si a zregeneruješ svoje tělo a duši pomocí laskavé masáže  Mohendžodáro , který se zaměřuje na uvolnění a relaxaci a opečovávání ženské duše. Upleteme živý věnec z květin a čeká nás šamanská cesta s rituály a bubny.

20. 04. 2022

BÍlá středa

ROZLOUČENÍ a ukotvení

.. Vracení se sebe sama do reality, pro ukotvení vytvoření náramku z macramé. Ukončuje se propojení a vyhodnocuje jak se ti tam líbilo. Následuje společný oběd a rozloučení……

A čeká vás mnoho dalšího. Co? To bude překvapením a zatím tajemstvím. Ale věz, že tvůj pobyt je už teď nezapomenutelný!

ŽENY, po 2,5 dni vás znovu složíme dohromady do MATRIXU života.

    Důležité upozornění: Termín pobytu se může měnit. Transformační Event se bude určitě konat, dle potřeby posuneme a domluvíme nový termín.