Na začátku takového příběhu jsem byla před časem i já.

Klaudia Vidunová

Klaudia Vidunová

Jak tě můžu podpořit?

Budu tvou oporou a průvodkyní v různých oblastech tvého bytí. V atmosféře bezpečí a důvěry budu tvým posluchačem, průvodcem, „nakopávačkou“ i „nadzvedávačkou“ a spoluobjevitelkou tvého já ve vyšších energiích.

Jsem tu pro tebe, abych tě podpořila, inspirovala, poskytla ti zpětnou vazbu a zajistila tvou bezpečnou bublinu, v níž budeme jenom my dvě.Jsem tu pro tebe, abych tě podpořila, inspirovala, poskytla ti zpětnou vazbu a zajistila tvou bezpečnou bublinu, v níž budeme jenom my dvě.

Každý z nás má svoji cestu a každý z nás má svůj smysl bytí na zemi. Jenom možná nežije v souladu s dary, které má. Já jsem jedna z vás.

Bloudila jsem dlouho, až jsem začala hledat příčinu, proč jsem tady na světě, a proč nejsem šťastná? Cestu k sobě jsem našla a dovolila jsem si čas, čas BÝT. Teď už vím, že jsem na správné, ale doživotní cestě transformace SEBE sama.

Nejenom sebe ale i lidí, kteří neví, proč k nim promlouvám, a souzní se mnou.

Když cítíš, že tě ke mně něco z nevysvětlitelných důvodů táhne, ale nemáš racionální odpověď na to proč. Je to tak správně. Nepoužívej mozek, ale intuici, zapomeň na to, co, kdo nebo kdy ti řekl, co tě doteď učili, vkládali ti do hlavy s nejlepším vědomím a svědomím. Teď už se mi to povídá, chápu a rozumím tvým obavám.

Propojuji

spirituální svět se světem byznysu.

Vytvářím

energeticky silný a bezpečný prostor, který tě podpoří.

Přináším

impulzy ke kvantovým skokům ve tvém životě i podnikání.

Máš další dotazy? Neváhej a ptej se, napiš mi.

Klaudia Vidunová