Katalog 

Osobní rozvoj a spiritualita

Radana Lazarová

Spirituální koučka, lektorka a podporovatelka na cestě k vnitřní svobodě, zakladatelka komplexní roční Akademie Chrám Tvé Duše

Radana pomáhá ženám i mužům dělat to, po čem touží. Podporuje své klienty v jejich růstu a podnikání v souladu s jejich duší pomocí načtení, pochopení a integrování darů duše do konkrétních oblastí jejich života. Je specialistka na hlubiny. „Vidí až za roh“, kde se už ostatní začínají ztrácet. Cítí energie lidí a channeluje informace z prostoru, a proto svým klientům pomůže uvidět jejich duši tak, jak byla stvořená, pochopit principy svého fungování a implementovat je do svého podnikání i do soukromého života.
Markéta Habalová

Lektorka čínského léčebného cvičení čchi-kung, tanečnice, která inspiruje k pohybu s pocitem vnitřního naplnění a prožitku.

Markéta vlídným způsobem předává svou lásku k pohybu, plynutí, napojení na dech, tělo, Zemi i Nebesa, propojení tří energetických center v těle a pěti orgánů v závislosti na ročním období i v dalších souvislostech.
Renata Otysová

Jsem karmaložka, měním lidem život (neopravuji plynové kotle : ) Mou vášní je rozklíčování informací o tobě, tvém životě, které máš ukryté v datu narození. Rozklíčuji kdo jsi, proč tady jsi, tvůj pravý životní úkol, cesty, které si vybrala tvá duše.

Renata tě zavede do neobjevených tajů tvého života a zjistí, kudy vedou tvé (nejen) vztahové cestičky. Nakoukneš s ní za „ oponu “ a pochopíš co a proč se ti v životě děje, proč jsou věci tak jak jsou a možná zjistíš víc než by jsi sama čekala. Fakta z minulosti pro lepší současnost i budoucnost.