Katalog 

Osobní rozvoj s přesahem

Alexandra Zikmundová

Průvodkyně podvědomím

Odstraníme staré vzorce chování, strachy, bloky a příčiny brzdící tě v životních změnách a snech. Nedaří se ti zhubnou, přestat kouřit, být úspěšná, postavit se sama za sebe nebo tě děsí nejistoty a nejsi se sebou spokojena? Spolu se podíváme na tvé vysněné já, bez nutnosti se vracet do minulosti, traumat, dětství, ani minulých životů. Největší mistrovství je pro mě cesta, až za všechny vzorce chování, je to místo, kde se setkáme se svým skutečným já a staneme se svým zdrojem – lásky,  sebehodnoty, radosti…. protože až tehdy jsme skutečně nezávislé. Na rozdíl od klasického zvědomování si bloků, jdu přímo k příčinám, které jsou ukryty v podvědomí, proto se změny nejen pociťují, ale hlavně okamžitě žijí.
Lukáš Podaný

Průvodce vědomích mužů

Ing. Lukáš Podaný, absolvent ČVUT v Praze, který převážnou část své dosavadní profesní kariéry strávil jako projektový a procesní manažer ve výrobních, marketingových a IT společnostech. Zkušenosti sbíral i v Paříži a v Brisbane, mluví plynně francouzsky a anglicky. Od roku 2020 se začal díky své úžasné ženě věnovat osobnímu rozvoji a zkoumat své tělo a mysl a odbourávat limity, které do té doby nakoupil. Své poznatky a zkušenosti rád předává ostatní prostřednictvím kurzů a soukromých sezení a konzultací. Více informací najdete na www.lukaspodany.com www.vedomi-muzi.cz a www.access2joyful.life.
Libor Lasák

Access Bars facilitátor

Vždycky mě zajímalo jakým způsobem vytváříme svůj život a z jakého důvodu se nám děje to, co se nám děje. Ve skutečnosti se nám nic neděje. Všechno si tvoříme. 
Jmenuji se Libor Lasák a jsem vystudovaný sociální patolog, preventista a sociální pedagog. 
V současné době působím jako metodik ve službě chráněné bydlení, které pomáhá lidem s duševním onemocněním tak, aby se zpět navrátili do společnosti, často po mnohaletých hospitalizacích. Pracujeme cestou zotavení, posílení a zplnomocnění. Naši lidé v průběhu pobytu služby přebírájí zodpovědnost za volby a utváření svého života. Používáme metodu CARe.
V soukromé praxi se věnuji rozvoji osobnosti už 7 let skrze nástroje společnosti Access Consciousness® 5 let. Má cesta rozvojem, vedla přes metodu RUŠ, kde jsem svým časem byl terapeut. V současné době jsem Access Bars® Facilitátor a mohu facilitovat kurzy Access Bars®. 
Poskytuji ošetření Energetický Access Facelift™, Abuse Hold, tělesných procesů a Symphony session. Absolvoval jsem více jak 100 tréninků společnosti Access Consciousness®, mnoho z nich bylo na vícedenní bázi, zároveň jsem praktik pokročilých tělesných procesů a absolvent nejpokročilejšího kurzu společnosti Access Consciousness® Maestro.
Marek Kocián

Průvodce vědomých bytostí, Bars facilitator

Bývalý vojenský zdravotnický záchranář, absolvent Fakulty vojenského zdravotnictví Univerzity obrany v Hradci Králové a Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT v Kladně. Vlivem osobního duchovního růstu a neutuchající touhy tvořit konečně svůj svět dle svých hodnot a vizí, se rozhodl v roce 2020 opustit pomyslné jistoty a výhody služebního poměru státního zaměstnance v centralizovaném systému. Bytost v mužském těle, jejíž nejvyšší hodnotou je svoboda a nezávislost. Access Bars Facilitator a pořadatel kurzů této jedinečné metody, která mění svět nejem jemu, ale i statisícům lidí na světě. Rebel, který se nebojí být energií provokace, zpochybňování „zajetých zvyklostí“ a kontroverze. Krypto nadšenec, jenž vidí v blockchainových technologiích možnost, jak se může lidstvo osvobodit od otrockého systému centrálních bank. S velkou radostí a vděčností je nápomocen všem, kteří jsou ochotni nechat si od něj přispět na své cestě osobního vzestupu k pravdě a svobodě. Hovoří plynně anglicky, miluje jablečný štrůdl bez rozinek a ořechů, aktivní sportovec a milovník fitness.
Telefon: 605 109 627