Katalog 

finance s přesahem

Honza Dvořák

Jsem Finanční & Life kouč a vedu lidi k bohatšímu životu.

Dříve jsem vnímal bohatství jen to finanční (protože jsem začínal jako lepší pojišťovák), ale v průběhu jsem si uvědomil, že bohatství máme každý v sobě a pro každého je to něco jiného. Začal jsem se tak věnovat NLP koučování a dnes pomáhám u lidí objevit to jejich a propojuji u rovinu vědomou a nevědomou, tím pádem směřujeme k rychlejšímu splnění jejich životních snů

Telefon: +420  728 118 920

Email: jan.dvorak.1@partners.cz

Marek Kocián

Krypto nadšenec, jenž vidí v blockchainových technologiích možnost, jak se může lidstvo osvobodit od otrockého systému centrálních bank.

bývalý vojenský zdravotnický záchranář, absolvent Fakulty vojenského zdravotnictví Univerzity obrany v Hradci Králové a Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT v Kladně. Vlivem osobního duchovního růstu a neutuchající touhy tvořit konečně svůj svět dle svých hodnot a vizí, se rozhodl v roce 2020 opustit pomyslné jistoty a výhody služebního poměru státního zaměstnance v centralizovaném systému. Bytost v mužském těle, jejíž nejvyšší hodnotou je svoboda a nezávislost. Access Bars Facilitator a pořadatel kurzů této jedinečné metody, která mění svět nejem jemu, ale i statisícům lidí na světě. Rebel, který se nebojí být energií provokace, zpochybňování „zajetých zvyklostí“ a kontroverze. Krypto nadšenec, jenž vidí v blockchainových technologiích možnost, jak se může lidstvo osvobodit od otrockého systému centrálních bank. S velkou radostí a vděčností je nápomocen všem, kteří jsou ochotni nechat si od něj přispět na své cestě osobního vzestupu k pravdě a svobodě. Hovoří plynně anglicky, miluje jablečný štrůdl bez rozinek a ořechů, aktivní sportovec a milovník fitness.
Telefon: 605 109 627